sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Zaanstad zoekt aanvulling voor diverse teams

Nu het lopende door corona bepaalde seizoen dat nauwelijks uit de startblokken is gekomen bijna ten einde is, werkt de technische commissie van Zaanstad momenteel aan de teamindeling voor het komende seizoen.

Voor diverse teams is de TC op zoek naar spelers en speelster op meerdere posities. Bij de dames gaat het om dames-2 (tweede divisie), dames-3 (derde divisie) en dames-4 (eerste klasse). Aan de heren-kant is er met name plek bij heren-2 (derde divisie) en wordt er gezocht naar aanvulling op een jonge jongensgroep die vanuit de A-jeugd doorstroomt naar de senioren.

Heb je belangstelling en/of wil je meer weten? Stuur dan een email naar tc@vvzaanstad.nl. We hopen je dan volgend seizoen te kunnen begroeten met hopelijk heel veel volleybal.

(bericht: vvzaanstad / tc)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU