head1

Zaanstad-spelers op EK U20

Joris Berkhout en David Bes zijn zaterdag 14 juli tegen Tsjechië gestart in de basis van Jong Oranje op het Europees Kampioenschap zoals dat deze week in Ede wordt gespeeld. Het is mooi om te zien dat Zaanstad op deze manier op dit niveau is vertegenwoordigd. Joris kennen we natuurlijk als talentvolle spelverdeler in de hoofsmacht van Zaanstad. David is komend seizoen nieuw en komt als middenspeler over van Compaen.

Helaas ging de eerste wedstrijd van Jong Oranje tegen Tsjechië met 3-0 verloren. Met nog vier poulewedstrijden te gaan ligt alles nog open. Leuk om een keer te gaan kijken en onze lokale helden aan te moedigen!

Het programma voor de Nederlandse jongens ziet er als volgt uit:

15 juli – 16.30: Nederland-Finland (Ede)

16-juli – 19.30: Portugal – Nederland (Ede)

18-juli – 19.30: Duitsland – Nederland (Ede)

19-juli – 19.30: Wit-Rusland – Nederland (Ede)

21 en 22 juli: halve finales en finales in Den Haag

Volledige programma: https://www.volleybal.nl/ek-jongens-20/programma

Tickets: https://www.volleybal.nl/ek-jongens-20/tickets-ek-jongens-20

(bericht: VV Zaanstad; foto’s: John van Geenen/ johnspictures.nl)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2018 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU