head1

Zaanstad neemt afscheid van coryfeeën

Nog één keer werd er afscheid genomen van Frank Zutphen, Erwin Huinen en Ronald de Boer, die er helaas niet bij kon zijn. Bert Sombroek sprak Frank en Erwin toe. Uit handen van Bert ontvingen ze een persoonlijk samengesteld fotoboekje met recente en minder recente foto’s. Gedurende een periode van om en nabij de tien  jaar zijn ze gezichtsbepalend geweest voor Zaanstad heren-1. Ze hebben eredivisie gehaald, hebben degradatie meegemaakt, zijn na twee jaar topdivisie gepromoveerd en hebben aan de basis gestaan van de handhaving afgelopen seizoen in de eredivisie. Het is mooi geweest. Ronald gaat andere dingen doen, Frank en Erwin zien we nog vaak terug bij Zaanstad in respectievelijk heren-3 en heren-2. Ronald, Frank en Erwin: bedankt!

(bericht: vv zaanstad; foto’s: eric visch)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU