head1

Zaanstad in het zand

Op woensdagavond 4 juli was het zand op de Rozengracht open voor de leden van VV Zaanstad om een balletje te slaan. Tot met aanstaand weekend staat er een heus mini-beachvolleybal-stadion in hartje centrum van Zaanstad in verband met het eredivsie beachvolleytoernooi dat op 7 en 8 juli wordt gespeeld.

Op de Zaanstadavond werd er een 3×3-toernooi gespeeld met deelname van 4 dames-teams en 8 heren-teams. Alleen Sandor met zijn compa(e)n Sebastiaan deden het met z’n tweeën en met succes: ze wonnen het toernooi bij de herenteams. Verder een leuke mix bij de dames-teams, zitvolleyballers die het voor een avond staand deden en veel spelers van heren-5 die we normaal gesproken niet in het zand zien.

Het toernooi was prima georganiseerd door Amber, Tjitske en Lara. Al met al een leuke volleybalactiviteit op een mooie zomeravond.

Meer foto’s: www.facebook.com/groups/vvzaanstad/permalink/1024104434419336 (ook te bekijken zonder facebook-account)

(bericht: vv zaanstad; foto’s: Eric Visch)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2018 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU