sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Zaanstad doet straks mee aan het NOJK!

Ook dit jaar doet Zaanstad weer mee met de Nationale Open Jeugd Kampioenschappen (NOJK). In de voorbereiding hebben de teams op 8 en 15 december in de NOJK samenstelling getraind. Op 29 december en 2 januari spelen de teams nog een oefenwedstrijd.

De Zaanstad-NOJK-shirts zullen worden uitgedeeld voorafgaand aan de oefenwedstrijden.

Overigens doet Zaanstad dit seizoen met vier jeugdteams mee aan het NOJK: meisjes-A, meisjes-B, meisjes-CMV en jongens-CMV. De voorrondes zullen gespeeld worden in diverse sporthallen op zaterdag 4 januari 2019. Bij plaatsing volgt later een halve finale en misschien een finale. En zo’n finale wil je echt graag meemaken, check maar eens de video’s op www.vvzaanstad.nl/jeugd/hall-fame-jeugd.

Meer informatie over het NOJK en kun je vinden op https://www.vvzaanstad.nl/jeugd/nojk-2020/ Hier kun je ook de teamindeling bekijken.

Voor iedereen heel veel plezier en succes. Maak er wat moois van !

#ZaanstadIsDeTijdVanJeLeven

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU