sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Zaanstad dames-1 en trainers uit elkaar

Merkala Zaanstad-dames-1 zal op zoeken moeten gaan naar een nieuwe trainer. Trainers René Leeflang en Paul de Winter hebben aangegeven dat de combinatie met drukke werkzaamheden een erg grote belasting waren voor het trainerschap bij Zaanstad. In goed overleg hebben zij dan ook afscheid genomen.

In het voortijdig afgebroken seizoen hebben zij met het team een prima prestatie geleverd door als vierde te eindigen in de opgeschoonde eindstand. Op basis van de PD-regeling zal Merkala Zaanstad dames-1 volgend seizoen uitkomen in de Topdivisie. Zaanstad is René en Paul zeer erkentelijk voor hun inspanningen om het team verder te laten groeien.

(bericht: vv zaanstad; foto: eric visch)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU