sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Wens de volleybaldames succes voor het WK 2022!

Zoals de #volleybaldames zich voorbereiden  zich op het #WKvolleybal2022 in eigen land gaat VV Zaanstad zich voorbereiden op een nieuw competitiejaar.
 
Op deze dag willen wij onze jeugdteams de kans geven de volleybaldames veel succes te wensen. 
Zij kunnen voor het WK spandoek een leuke foto laten maken en deze zullen wij dan doorsturen naar de volleybaldames .
Neem dus gerust een oranje shirt of pet mee; de leukste foto zal beloond worden met een verrassing !
#PlayVolleybal 
 
We willen alle Zaanstad-teams vragen een teamfoto voor het spandoek maken. Tussen de 1e en 2e ronde op zaterdag 10 september (dus tussen 10:30 en 11:00 uur) kunnen vrijwel alle Zaanstad-jeugdteams die foto maken. Voor Zaanse jeugdteams heeft het bestuur een prijsvraag uitgeschreven: welk team maakt de origineelste Zaanstad WK22-foto? Die foto kan je sturen naar zaanstadopendag@gmail.com Deel als team ook je teamfoto op sociale media met #WKvolleybal2022 ! 

We kunnen rond 10:45 uur ook een groepsfoto van alle Zaanse jeugdspelers maken en een korte video met alle jeugd opnemen.

Op zaterdag 17 september is de eerste thuiszaterdag. Dan zullen alle foto’s op een groot bord te zien zijn.  Op die dag zal ook het Zaanstad-jeugd team met de origineelste WK22 teamfoto een prijs krijgen uitgereikt.

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU