sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

VVZaanstad mb2 – Clam Dycke mb1 eindstand 55-100

Als je het rekenkundig bekijkt is het voldoende. 

Rekenkundig hebben we 3 sets voldoende gespeeld. 14-25, 20-25 en 14-25. 

14/25 is een 5,6 en  20/25 is een 8!!.

Over die 8 wil ik het nou hebben. De 3e set is er 1 waar we als team optimaal presteerde. Wat is het toch ontzettend leuk als we gelijk opgaan met de tegenstander en de yellen door ons met passie worden geroepen en zelfs het publiek ons harder dan normaal aanmoedigt. 

In het veld gaven de spelers elkaar aanwijzingen, de wisselspelers stonden te schreeuwen langs de kant, de coach was net zo rood als de meegebrachte tomaatjes; Een team wat een set wilde winnen. We speelden deze topset tegen een tegenstander die promoveert en stijf op de eerste plek staat. Deze set was rekenkundig goed, maar gevoelsmatig super. 

Verliezen went nooit, maar als we elke wedstrijd voldoende spelen en er zo een superset bij zit, zie ik alleen de zon maar schijnen.

Johan Hoogenboom

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU