sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Veikko Hansen gaat niet verder bij Merkala Zaanstad-dames-1

Trainer/coach Veikko Hansen van Merkala Zaanstad dames-1 heeft aangegeven te zullen stoppen. Door veranderende omstandigheden in zijn werksituatie voorziet Veikko dat hij volgend seizoen onvoldoende tijd kan vrij maken om de functie op een goede manier in te vullen.

Veikko was sinds het begin van dit seizoen trainer/coach van de Zaanse dames. In dit door corona al snel stil gezette seizoen, heeft het team drie wedstrijden onder zijn leiding in de topdivisie gespeeld. Zowel het team als het bestuur van Zaanstad hebben begrip voor zijn besluit, vinden het jammer nu al weer afscheid van hem te moeten nemen en bedanken hem voor zijn inspanningen.

Merkala Zaanstad dames-1 zal voor volgend seizoen op zoek gaan naar een nieuwe trainer/coach.

(bericht: vv zaanstad; foto: eric visch)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU