head1

Vacature trainer Dames 4

De TC is dringend op zoek naar een trainer voor D4 (1e klasse) op maandagavond van 20:45 tot 22:15 uur in Zaanlands West. Vind je het leuk om trainen te geven, en kun je een financiële vergoeding goed gebruiken dan ben jij de aangewezen persoon. Wat biedt de vereniging: een zeer enthousiast en gedreven team met jonge dames, vergoeding van 12,50 per uur (15,- indien in bezit van trainerslicentie) en de mogelijkheid om een trainerslicentie te behalen. Uiteraard kunnen ook twee personen samen de trainingen verdelen. Heb je interesse of wil je meer informatie neem dan z.s.m. contact op met de tc via TC@vvzaanstad.nl

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU