Naar overzicht

Heren 3

3e divisie A

Spelers en medewerkers

Spelers

Bastiaan Meijering
Ruben Heijmans
Patrick van Kuijk
Daan Woudenberg
Dylan de Carvalho Cruz
Guido Berkhout
Mats van der Kwaak
Niels van Oeffel
Lorenzo Rampersad
Reinder Schipper
Sven Band(JA)
Kaya Yildiran(JA)
Vigo Kelder(JA)

Staf

Trainer/Coach: Klaas Bouman
zaterdag 10 februari 2024
Arie Hollenberg Sloopwerken /De Boemel HS 1
4-0
Zaanstad HS 3
zaterdag 03 februari 2024
Zaanstad HS 3
1-3
MOVE HS 1
zaterdag 27 januari 2024
Forza Hoogland HS 1
3-2
Zaanstad HS 3
zaterdag 20 januari 2024
Zaanstad HS 3
3-2
US HS 3
zaterdag 13 januari 2024
Zaanstad HS 3
3-2
Limes HS 1
zaterdag 16 december 2023
Spaarnestad HS 3
3-2
Zaanstad HS 3
zaterdag 09 december 2023
Zaanstad HS 3
3-1
Madjoe HS 2
vrijdag 01 december 2023
vv Jonas HS 1
3-2
Zaanstad HS 3
donderdag 23 november 2023
VCV HS 2
3-1
Zaanstad HS 3
zaterdag 18 november 2023
Zaanstad HS 3
1-3
VV Utrecht HS 3
zaterdag 04 november 2023
Zaanstad HS 3
3-1
Arie Hollenberg Sloopwerken /De Boemel HS 1
zaterdag 28 oktober 2023
MOVE HS 1
4-0
Zaanstad HS 3
zaterdag 14 oktober 2023
Zaanstad HS 3
3-1
Forza Hoogland HS 1
zaterdag 07 oktober 2023
US HS 3
3-1
Zaanstad HS 3
vrijdag 29 september 2023
Limes HS 1
1-3
Zaanstad HS 3
zaterdag 23 september 2023
Zaanstad HS 3
1-3
Switch Hooglanderveen HS 1
02 maart 2024 17:15
Zaanstad HS 3
vs
vv Jonas HS 1
Topsportcentrum De Koog - Koog aan de zaan
09 maart 2024 12:00
VV Utrecht HS 3
vs
Zaanstad HS 3
Galgenwaard Sportcentrum - Utrecht
16 maart 2024 17:15
Zaanstad HS 3
vs
VCV HS 2
Topsportcentrum De Koog - Koog aan de zaan
22 maart 2024 21:00
Madjoe HS 2
vs
Zaanstad HS 3
De Drecht - Enkhuizen
06 april 2024 17:15
Zaanstad HS 3
vs
Spaarnestad HS 3
Topsportcentrum De Koog - Koog aan de zaan
12 april 2024 21:30
Switch Hooglanderveen HS 1
vs
Zaanstad HS 3
Dorpshuis De Dissel - Hooglanderveen
Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1VCV HS 2
Wedstrijden
16
Punten
60
Sets voor
52
Sets tegen
14
Punten voor
1593
Punten tegen
1320
2vv Jonas HS 1
Wedstrijden
16
Punten
54
Sets voor
46
Sets tegen
22
Punten voor
1555
Punten tegen
1413
3VV Utrecht HS 3
Wedstrijden
16
Punten
53
Sets voor
44
Sets tegen
24
Punten voor
1548
Punten tegen
1381
4MOVE HS 1
Wedstrijden
17
Punten
49
Sets voor
40
Sets tegen
32
Punten voor
1613
Punten tegen
1544
5US HS 3
Wedstrijden
16
Punten
44
Sets voor
38
Sets tegen
32
Punten voor
1527
Punten tegen
1492
6Limes HS 1
Wedstrijden
17
Punten
42
Sets voor
38
Sets tegen
38
Punten voor
1622
Punten tegen
1659
7Spaarnestad HS 3
Wedstrijden
16
Punten
41
Sets voor
35
Sets tegen
34
Punten voor
1517
Punten tegen
1512
8Arie Hollenberg Sloopwerken /De Boemel HS 1
Wedstrijden
16
Punten
35
Sets voor
31
Sets tegen
39
Punten voor
1507
Punten tegen
1553
9Zaanstad HS 3
Wedstrijden
16
Punten
33
Sets voor
29
Sets tegen
40
Punten voor
1494
Punten tegen
1517
10Switch Hooglanderveen HS 1
Wedstrijden
17
Punten
32
Sets voor
28
Sets tegen
44
Punten voor
1513
Punten tegen
1635
11Forza Hoogland HS 1
Wedstrijden
16
Punten
24
Sets voor
23
Sets tegen
47
Punten voor
1394
Punten tegen
1593
12Madjoe HS 2
Wedstrijden
15
Punten
13
Sets voor
12
Sets tegen
50
Punten voor
1225
Punten tegen
1489

Gerelateerd nieuws

Toon nieuws
Wedstrijdverslagen
21 februari 2024

Het Jongens A-team van Zaanstad heeft zich geplaatst voor de NOJK-finale!

Toon nieuws
Wedstrijdverslagen
20 februari 2024

NOJK en Holland Top Toernooi Meiden A

Toon nieuws
Wedstrijdverslagen
19 februari 2024

Zitvolleybal XZ2 wint…. de nazit

Sponsors