Naar overzicht

Dames 4

Promotieklasse A

Spelers en medewerkers

Spelers

Sandra Smit
Roos Nijhout
Tjitske Lemstra
Kirsten Groot
Daniƫlle Verver
Larissa Joffer
Iris Groot
Tess van Iersel
Kim Woudenberg
Nora Elsenberg
Jasmijn ter Weeme
Fanny Wegman
Mylena Peerenboom (trainend lid)

Staf

Trainers: Mats van der Kwaak, Olaf Hoonhout
Coach: Nynke Lemstra
donderdag 08 februari 2024
SVU DS 1
1-3
Zaanstad DS 4
zaterdag 03 februari 2024
Zaanstad DS 4
3-1
Albatros DS 1
woensdag 24 januari 2024
Dinto DS 2
3-1
Zaanstad DS 4
zaterdag 20 januari 2024
Zaanstad DS 4
3-1
MOVE DS 3
vrijdag 12 januari 2024
MBSOV DS 1
3-1
Zaanstad DS 4
zaterdag 16 december 2023
VV Wham Wham DS 1
4-0
Zaanstad DS 4
zaterdag 09 december 2023
Zaanstad DS 4
1-3
VCH DS 1
donderdag 30 november 2023
Albatros DS 1
1-3
Zaanstad DS 4
zaterdag 25 november 2023
Spaarnestad DS 3
4-0
Zaanstad DS 4
zaterdag 18 november 2023
Zaanstad DS 4
2-3
US DS 4
zaterdag 11 november 2023
VV Amsterdam DS 2
3-1
Zaanstad DS 4
zaterdag 04 november 2023
Zaanstad DS 4
2-3
SVU DS 1
dinsdag 17 oktober 2023
MOVE DS 3
3-1
Zaanstad DS 4
zaterdag 14 oktober 2023
Zaanstad DS 4
3-1
Dinto DS 2
zaterdag 30 september 2023
Zaanstad DS 4
2-3
MBSOV DS 1
zaterdag 23 september 2023
Zaanstad DS 4
3-1
Compaen DS 2
02 maart 2024 15:15
Zaanstad DS 4
vs
VV Amsterdam DS 2
Topsportcentrum De Koog - Koog aan de zaan
09 maart 2024 12:15
US DS 4
vs
Zaanstad DS 4
Amstelcampus - Amsterdam
16 maart 2024 15:15
Zaanstad DS 4
vs
Spaarnestad DS 3
Topsportcentrum De Koog - Koog aan de zaan
23 maart 2024 13:00
VCH DS 1
vs
Zaanstad DS 4
FBK-hal - Hoofddorp
06 april 2024 15:15
Zaanstad DS 4
vs
VV Wham Wham DS 1
Topsportcentrum De Koog - Koog aan de zaan
13 april 2024 20:00
Compaen DS 2
vs
Zaanstad DS 4
Oostzaan - Oostzaan
Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1VV Wham Wham DS 1
Wedstrijden
16
Punten
62
Sets voor
50
Sets tegen
17
Punten voor
1588
Punten tegen
1333
2VCH DS 1
Wedstrijden
17
Punten
56
Sets voor
45
Sets tegen
26
Punten voor
1594
Punten tegen
1463
3Compaen DS 2
Wedstrijden
17
Punten
48
Sets voor
41
Sets tegen
33
Punten voor
1649
Punten tegen
1547
4MBSOV DS 1
Wedstrijden
17
Punten
48
Sets voor
40
Sets tegen
33
Punten voor
1641
Punten tegen
1533
5US DS 4
Wedstrijden
16
Punten
45
Sets voor
41
Sets tegen
31
Punten voor
1584
Punten tegen
1475
6MOVE DS 3
Wedstrijden
16
Punten
43
Sets voor
36
Sets tegen
32
Punten voor
1465
Punten tegen
1432
7Dinto DS 2
Wedstrijden
17
Punten
43
Sets voor
37
Sets tegen
34
Punten voor
1527
Punten tegen
1573
8Zaanstad DS 4
Wedstrijden
16
Punten
35
Sets voor
29
Sets tegen
38
Punten voor
1418
Punten tegen
1475
9SVU DS 1
Wedstrijden
15
Punten
31
Sets voor
28
Sets tegen
36
Punten voor
1295
Punten tegen
1401
10VV Amsterdam DS 2
Wedstrijden
16
Punten
31
Sets voor
25
Sets tegen
40
Punten voor
1375
Punten tegen
1522
11Albatros DS 1
Wedstrijden
16
Punten
26
Sets voor
23
Sets tegen
45
Punten voor
1416
Punten tegen
1546
12Spaarnestad DS 3
Wedstrijden
15
Punten
17
Sets voor
16
Sets tegen
46
Punten voor
1223
Punten tegen
1475

Gerelateerd nieuws

Toon nieuws
Wedstrijdverslagen
21 februari 2024

Het Jongens A-team van Zaanstad heeft zich geplaatst voor de NOJK-finale!

Toon nieuws
Wedstrijdverslagen
20 februari 2024

NOJK en Holland Top Toernooi Meiden A

Toon nieuws
Wedstrijdverslagen
19 februari 2024

Zitvolleybal XZ2 wint…. de nazit

Sponsors