Naar overzicht

Dames 3

3e divisie A

Instagram

Spelers en medewerkers

Spelers

Mirjam Schaap
Jirrin Schut
Gabriella Kuiper
Irene Brouwer
Elisah Cay
Marit Hoek
Anouk Lundahl
Masja Roovers
Romy Sanches
Inge Oudejans
Fleurine Krijgsman
Linda Nol (trainend lid)

Staf

Trainer/coach: Wouter slim
vrijdag 16 februari 2024
vv Jonas DS 1
3-1
Zaanstad DS 3
zaterdag 10 februari 2024
De Boemel DS 1
2-3
Zaanstad DS 3
zaterdag 03 februari 2024
Zaanstad DS 3
2-3
Spaarnestad DS 2
zaterdag 27 januari 2024
VV Amsterdam DS 1
2-3
Zaanstad DS 3
zaterdag 20 januari 2024
Zaanstad DS 3
2-3
US DS 3
zaterdag 13 januari 2024
Zaanstad DS 3
3-1
V.V.Ouderkerk DS 1
vrijdag 15 december 2023
Limes DS 1
4-0
Zaanstad DS 3
zaterdag 09 december 2023
Zaanstad DS 3
1-3
Madjoe DS 1
zaterdag 02 december 2023
Spaarnestad DS 2
1-3
Zaanstad DS 3
zaterdag 25 november 2023
MOVE DS 1
3-2
Zaanstad DS 3
zaterdag 18 november 2023
Zaanstad DS 3
3-1
AVV Keistad DS 2
zaterdag 04 november 2023
Zaanstad DS 3
2-3
De Boemel DS 1
zaterdag 14 oktober 2023
Zaanstad DS 3
3-1
VV Amsterdam DS 1
zaterdag 07 oktober 2023
US DS 3
4-0
Zaanstad DS 3
woensdag 27 september 2023
V.V.Ouderkerk DS 1
0-4
Zaanstad DS 3
zaterdag 23 september 2023
Zaanstad DS 3
4-0
Switch Hooglanderveen DS 1
02 maart 2024 17:15
Zaanstad DS 3
vs
vv Jonas DS 1
Topsportcentrum De Koog - Koog aan de zaan
09 maart 2024 14:30
AVV Keistad DS 2
vs
Zaanstad DS 3
Sportcomplex Amerena - Amersfoort
16 maart 2024 17:15
Zaanstad DS 3
vs
MOVE DS 1
Topsportcentrum De Koog - Koog aan de zaan
23 maart 2024 14:00
Madjoe DS 1
vs
Zaanstad DS 3
De Drecht - Enkhuizen
06 april 2024 17:15
Zaanstad DS 3
vs
Limes DS 1
Topsportcentrum De Koog - Koog aan de zaan
12 april 2024 19:30
Switch Hooglanderveen DS 1
vs
Zaanstad DS 3
Dorpshuis De Dissel - Hooglanderveen
Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1Madjoe DS 1
Wedstrijden
16
Punten
64
Sets voor
50
Sets tegen
15
Punten voor
1552
Punten tegen
1299
2AVV Keistad DS 2
Wedstrijden
16
Punten
55
Sets voor
46
Sets tegen
23
Punten voor
1581
Punten tegen
1392
3vv Jonas DS 1
Wedstrijden
16
Punten
47
Sets voor
38
Sets tegen
28
Punten voor
1521
Punten tegen
1417
4US DS 3
Wedstrijden
16
Punten
45
Sets voor
39
Sets tegen
29
Punten voor
1522
Punten tegen
1441
5Zaanstad DS 3
Wedstrijden
16
Punten
42
Sets voor
36
Sets tegen
34
Punten voor
1557
Punten tegen
1517
6VV Amsterdam DS 1
Wedstrijden
16
Punten
41
Sets voor
35
Sets tegen
34
Punten voor
1459
Punten tegen
1462
7Switch Hooglanderveen DS 1
Wedstrijden
16
Punten
40
Sets voor
33
Sets tegen
34
Punten voor
1461
Punten tegen
1502
8Limes DS 1
Wedstrijden
16
Punten
33
Sets voor
29
Sets tegen
38
Punten voor
1440
Punten tegen
1559
9Spaarnestad DS 2
Wedstrijden
15
Punten
30
Sets voor
26
Sets tegen
37
Punten voor
1363
Punten tegen
1422
10De Boemel DS 1
Wedstrijden
16
Punten
28
Sets voor
25
Sets tegen
44
Punten voor
1379
Punten tegen
1570
11V.V.Ouderkerk DS 1
Wedstrijden
17
Punten
28
Sets voor
25
Sets tegen
47
Punten voor
1487
Punten tegen
1624
12MOVE DS 1
Wedstrijden
16
Punten
27
Sets voor
24
Sets tegen
43
Punten voor
1421
Punten tegen
1538

Gerelateerd nieuws

Toon nieuws
Wedstrijdverslagen
21 februari 2024

Het Jongens A-team van Zaanstad heeft zich geplaatst voor de NOJK-finale!

Toon nieuws
Wedstrijdverslagen
20 februari 2024

NOJK en Holland Top Toernooi Meiden A

Toon nieuws
Wedstrijdverslagen
19 februari 2024

Zitvolleybal XZ2 wint…. de nazit

Sponsors