head1

Rueben Schoones: sfeermaker bij Zaanstad die nooit zijn nest heeft verlaten

Nu als ‘speler in the picture’ op volleybal.nl: een interview met Rueben Schoones gemaakt door onze stagaire Tigo Toonen.

Rueben over de meest bijzonder wedstrijd van dit seizoen: ‘Logisch zou natuurlijk zijn om voor de winst tegen regerend landskampioen Lycurgus te kiezen, dit was voor iedereen natuurlijk een magisch moment. Maar toch was Dynamo thuis voor mij meer bijzonder. We zaten als team in een dipje en daardoor gingen we ervanuit dat we binnen een uurtje klaar zouden zijn. Tijdens de wedstrijd kregen we allemaal ineens vleugels en wonnen we de wedstrijd met 3-2. Dit voelde toen echt als een keerpunt in ons seizoen.’

Lees het hele interview met Rueben nu op volleybal.nl

(bericht: vv zaanstad; foto: Tjerk Laan)

[ eredivisie ]

 

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU