sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Publiek als zevende man!

Amber Kaptein (19) speelt in dames 3 en is zeer actief binnen de vereniging onder andere als jeugdtrainster. Ze is een echte teamplayer die graag beter wil worden door veel te trainen. Amber vindt het leuk om te spelen voor publiek dat verbaal aanwezig is tijdens de wedstrijd. ‘Als je achter staat, heb ik niets aan negatieve aanmoediging naar scheidsrechter of tegenstander, maar wil ik graag zelf aangemoedigd worden. Er is niets mooier dan samen met het publiek de punten vieren!’

Amber ziet publiek als een zogenaamde ‘zevende man’: ‘Wanneer je publiek hoort of ziet meeleven met de wedstrijd, kan je dat net even wat meer energie geven.’ Ze heeft goede herinneringen aan publiek als ‘zevende man’, bijvoorbeeld in haar laatste wedstrijd met de A tegen Dinto. Het team kon kampioen worden mits er gewonnen werd met 4-0 en VCH een punt zou verliezen. Mede door de sfeer en het lawaai in de zaal kregen de meiden vleugels en lukte dit: ze werden kampioen!

Voor Amber is een hecht team- en verenigingsgevoel belangrijk. Ze wil het Zaanstadpubliek dan ook meegeven dat het mooi zou zijn als publiek zich samen laat horen. ‘Trommelen, zingen, lawaai maken of gewoon aanmoedigen; wees niet bescheiden! Eigenlijk is alles fijn als je in het veld staat,’ aldus Amber. ‘Blijf vooral positief ook als het minder gaat; de wedstrijd is pas over als het laatste fluitsignaal heeft geklonken.’

#SportiefPubliek #Zaanstad2020

(bericht: vv zaanstad; foto’s: eric visch)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU