sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Patrick de Reus nieuwe trainer Zaanstad

Patrick-de-ReusZaanstad dames-1 heeft voor de tweede helft van seizoen een nieuwe trainer/coach in de persoon van Patrick de Reus. De inwoner van Uitgeest neemt de taken over van Robin Bhaggan, die in november vertrok.

De 47-jarige De Reus begon zijn volleyballoopbaan bij Argus in Zaandam en speelde vervolgens onder andere voor Molenwiek, Zaanstad, Delta Lloyd/AMVJ (Amstelveen), Nederlands Volleybalteam en Alcom/Capelle (Capelle a/d IJssel). Bij Alcom/Capelle was hij later ook trainer. Als international speelde hij 119 keer voor het Nederlands team en won hij brons op het Europees Kampioenschap van 1991.

Zaanstad is zeer verheugd dat het van de deskundigheid van Patrick gebruik kan maken en ziet de tweede seizoenshelft met vertrouwen tegemoet.

(persbericht VV Zaanstad – foto: Bart van Lotringen)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU