sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Open mix-toernooi (m) in De Koog bij Zaanstad-heren-1

Als afsluiting van het kalenderjaar zet Zaanstad-heren-1 de deuren open van De Koog. Op donderdagavond 19 december om  20.00 uur gaat er een open-mix toernooi (m) gespeeld worden met deelname van onder andere Ferdy Wever, die vorig seizoen nog in Zaanstad-h1 speelde. Ook ex-Zaanstad-ters als Gijs Brandsen en Bas Roosendaal  zijn van de partij. Ferdy, Gijs en Bas spelen nu alle drie bij Madjoe. Ook zullen er spelers van Compaen, PDK Huizen en Zaanstad heren-2 acte de presence geven.

Speel je tenminste eerste divisie en wil je graag een keer spelen met de beste spelers uit de regio? Meld je dan even aan via sandor@rieuwers.nl. Je bent van harte welkom!

(bericht: Topvolleybal Zaanstad; archieffoto Ferdy Wever vorig seizoen in Zaanstad-shirt: Eric Visch)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU