head1

NOJK-A-finales in De Koog een groot succes!

Voor het tweede achtereenvolgende jaar had de Nevobo de organisatie van het Nederlands Open Jeugd Kampioenschap voor A-jeugd aan VV Zaanstad toegewezen. Afgelopen zaterdag waren de twee zalen in De Koog het toneel van volleybal op hoog niveau, met als winnaars Sudosa bij de meiden en –  jawel – Zaanstad bij de jongens.

Alles was weer tot in de puntjes georganiseerd; de vertegenwoordigers van de Nevobo, de scheidsrechters, de toeschouwers, iedereen was vol lof over de wijze waarop we de gasten hebben ontvangen,  begeleid en verzorgd.

Ik heb zoveel complimenten ontvangen dat ik er soms verlegen van werd; maar stiekem ook vreselijk trots natuurlijk! Daarom wil ik dan ook ons “NOJK-organisatieteam”- Helen, Petra, Masja, Nynke, Marc, Frank en Eric – maar zeker ook alle mensen die dit team door de dag heen hebben geholpen, ontzettend bedanken voor dit geweldige resultaat!

Bert Sombroek

(bericht: vv zaanstad)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU