sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Nieuwe Zaanstad heren-1 onderweg naar nieuw seizoen

Met een vernieuwde selectie en een nieuwe staf, is het eerste herenteam van Zaanstad begonnen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen. Vier spelers van het vorig seizoen  uit de eredivisie gedegradeerde team bleven over. Het team werd aangevuld met zes spelers uit heren-2 en twee spelers van SSS uit Barneveld en VCV uit Veenendaal (Dwin Brouwer en Timo Terlouw). Alles bij elkaar een echt Zaanstad-team met veel ervaring dat misschien wel eens hoge ogen kan gaan gooien in de Topdivisie.

Lees verder op www.volleyinfo.nl het interview met Daniel Hoonhout, die na een jaar in het tweede team terugkeert in Zaanstad heren-1.

(foto: Gilbert Bronkhorst)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU