sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

MOVE MB1 – Zaanstad MB1

Volleybal_coolOp zaterdag 4 maart speelden wij, Zaanstad MB1, een uitwedstrijd tegen de nummer 2 uit onze poule: MOVE (uit Edam). We gingen gelijk goed van start en maakte erg weinig foutjes. Als wij met de service goede druk gaven, kwam de bal vaak niet meer terug. We wonnen de set overtuigend met 25-12. De tweede set ging wat moeilijker. We begonnen niet zo scherp en stonden gelijk achter. We maakten veel onnodige fouten waardoor de achterstand bleef. Later in de set kwamen we steeds weer dichterbij en hebben de tweede set uiteindelijk met 25-22 gewonnen. De derde set speelden we weer wat makkelijker, wel nog steeds wat onnodige foutjes maar we waren weer wat geconcentreerder. We wonnen de derde set met 25-15. De vierde set stonden we meteen vanaf het begin voor en dat bleef de hele set zo. We hebben de vierde set gewonnen met 25-14.

Ondanks dat we niet geweldig speelden, alsnog een makkelijke 4-0 overwinning. Invalcoaches Jan en Martin bedankt voor het coachen.

Merel Krijgsman

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU