sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Merkala Zaanstad zoekt nieuwe trainer en speelsters

Nu Veikko Hansen heeft aangegeven volgend seizoen geen leiding meer te geven aan Merkala Zaanstad dames-1 (zie eerdere bericht), is het team op zoek naar een nieuwe trainer/coach. Merkala Zaanstad dames-1 maakte in het door corona afgebroken seizoen haar debuut in de Topdivisie. Zaanstad is voor volgend seizoen op zoek naar een enthousiaste trainer/coach met ambities die het team naar een stabiele plaats in de Topdivisie kan leiden. Meer weten over deze functie? Stuur een email naar stz@vvzaanstad.nl.

Tevens is er in het team ruimte voor versterking op diverse posities. Dus heb je Topdivisie-ervaring of het talent en de ambitie om daar naartoe te groeien, neem gerust contact op. Zodra we weer in de zaal mogen, zullen we je dan uitnodigen om met ons mee te trainen.

(bericht: vv zaanstad; foto: eric visch)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU