head1

Merel en Daan winnen spronghoogte contest

En ja natuurlijk wil je dan “meten” met de mannen van heren-1. Velen waagden voor de wedstrijd hun kans op de spronghoogtemeter die uitgeleend was door Volleybaldirect. Na de eerste set maakte speaker Frank Zutphen de uitslag bekend.

In de categorie jeugd / onder de 1m60 ging Merel Krijgsman er met de taart er van door met een relatieve spronghoogte van 52 cm. Bij de senioren / boven 1m60 kwam Daan Woudenberg maar liefst 92 cm van de vloer. Gefeliciteerd Merel en Daan en dat de taart jullie maar goed heeft mogen smaken.

En dan de mannen van heren-1. David Bes springt absoluut het hoogste: 3m51. Maar dat zegt natuurlijk niets over hoeveel hij van de vloer komt …. want dat is Lesley Kef, met maar liefst 1m03. We rekenen er natuurlijk op dat hier in de loop van het seizoen nog wat centimeters bijkomen!

(bericht: vv zaanstad; foto/video: eric visch)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU