sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Meisjes C op het NOJK

Het is een knappe prestatie dat de meisjes C de halve finale hebben bereikt. We mochten afgelopen zaterdag onze kunsten vertonen in Woerden. 9.45 uur was de eerste wedstrijd tegen Heva VCV. Een goede ploeg en de uiteindelijke nummer 1 in Woerden. Er werd hard gewerkt, goed verdedigd en af en toe mooie aanvallen gemaakt, maar Heva VCV was een maatje te groot voor onze meiden. Na een wedstrijdje rust moesten we spelen tegen Olhaco. In dit team zaten een aantal goede grote meiden. Toch konden we weer goede dingen laten zien. Zeker in het begin van de sets konden we goed meekomen. Olhoco had een moeilijke serve waardoor het gat te groot werd om weer bij te komen. Ook deze wedstrijd ging verloren. Dan maar alles op alles om nog vandaag in ieder geval een set te pakken tegen onze laatste tegenstander van vandaag, Wesseling DOK. Eerst weer een wedstrijd rust en even lekker naar buiten gegaan om toch even van het mooie weer te genieten (en wat lekkers halen bij de supermarkt). Dan de laatste wedstrijd. Hoewel we ons niet meer konden plaatsen voor de finale wilden de meiden toch nog wat moois laten zien. DOK had nog een kans om door te gaan en moest winnen. Ook deze wedstrijd gaf hetzelfde beeld als de twee voorgaande wedstrijden. Mooie verdedigingen, services en aanvallen. In de 2e set namen we zelfs brutaal een 5-0 voorsprong, maar het was niet genoeg om een set te pakken vandaag. Onze tegenstanders zijn gewoon een stapje verder in hun volleybalontwikkeling. 
 
Groot compliment aan onze meiden! Iedereen heeft zich iedere wedstrijd helemaal gegeven en we hebben hele leuke dingen kunnen zien. Trots op jullie. Alle supporters die mee waren, heel erg bedankt voor de aanmoedigingen!! Sem bedankt dat je op de het laatste moment de coaching wilde doen. 
 
Groetjes,
Masja
Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU