head1

Meiden-A strijden in halve finale NOJK

De meiden-A doen as zaterdag 17 februari mee aan de halve finale van het Nederlands Open Jeugdkampioenschap in Gouda. In sporthal de Zebra gaan zij strijden voor een plaats in de grote finale op 31 maart.Het programma ziet er als volgt uit:

11.00 uur Zaanstad – Spaarnestad
12.00 uur VV Alterno – Zaanstad
14.00 uur Zaamstad – Halley
15.00 uur AVV Keistad – Zaanstad.

De meiden zitten in een poule met vijf teams. Als ze nummer 1 of 2 worden, spelen ze om 17.15 de kruisfinales tegen de nummer 1 of 2 uit de andere poule. Dat kan wel eens een lange spannende dag worden. Een mooie uitdaging voor deze gedreven groep meiden. Met de tot nu getoonde inzet en hun fanatisme maken ze een goede kans. Zet hem op ladies, veel plezier en succes!!!

(bericht: VV Zaanstad)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU