sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Mark Schoonen wordt de nieuwe trainer van Zaanstad heren 1

Begonnen als volleyballer bij Donki Sjot in Den Dungen heeft hij 20 jaar als speler op 2e en 1e divisieniveau gespeeld bij onder andere Donki Sjot, Visade Voorburg, Sovicos Den Haag en Velo Wateringen. Daarna is hij als trainer/coach actief geweest bij de heren van Visade Voorburg, is in 2020 met heren 1 van Velo Wateringen gepromoveerd naar de Topdivisie poule B, waarin de eerste wedstrijd tegen Zaanstad thuis was dat met 3-0 won. Afgelopen seizoen was hij verantwoordelijk voor Heren 1 van uit RVV Katwijk in de 1e divisie (2e plaats op de ranglijst), waar hij zaterdag 14 mei het seizoen afsluit met de topper tegen Vives.

Mark is een gedreven trainer, die zich ook goed had voorbereid toen hij bij Zaanstad heren 1 een proeftraining kwam doen door 5 wedstrijden van Zaanstad te bekijken. Hij wist daardoor precies wat voor team hij bij Zaanstad kon aantreffen en welke mogelijkheden er zijn om het teamspel van Zaanstad te verbeteren. Mark heeft dan ook veel zin in deze nieuwe opdracht, omdat hij bij Zaanstad een vergelijkbare samenstelling qua team aantreft als bij Velo en RVV. Dat zijn jongens die al jaren samenspelen waarbij mede het accent op de uitvoering en op het positiespel zal komen te liggen. Dat biedt genoeg stof voor Mark om met veel plezier met deze gasten aan de slag te gaan en net als afgelopen seizoen in de bovenste helft van de Topdivisie mee te draaien.

Veel succes Mark!

Andre Triep

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU