head1

Marc Donker volgend seizoen niet in actie bij Zaanstad

Na vijf jaar stopt de samenwerking tussen Marc Donker en Zaanstad-heren-1. Momenteel wordt er gezocht naar een nieuwe trainer voor twee trainingen die tevens assistent-coach kan zijn bij zowel thuis- als uitwedstrijden.

Marc legt ook zijn andere taken bij Zaanstad neer. Hij gaat zich volledig richten op z’n maatschappelijke carrière. We wensen Marc veel succes toe komend jaar en zien hem graag in de toekomst weer terug bij Zaanstad.

Momenteel wordt er dus ook gezocht naar een trainer/coach voor Zaanstad-heren2 (eerste divisie). Heb je belangstelling, stuur dan een email naar tc@vvzaanstad.nl.

(bericht: Topvolleybal Zaanstad / VV Zaanstad; foto: Eric Visch)

 

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU