sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Laatste kans voor teamfoto van het jaar

De uitverkiezing van de teamfoto van het jaar komt snel dichterbij. Dit weekend is de laatste kans om een hele leuke teamfoto in te sturen en straks misschien naast de teamfoto van het seizoen 2016-2017 (dames-4) in de kantine te hangen. De tijdlijn ziet er als volgt uit:

  • sluiting voor inzenden van jullie hele leuke, originele teamfoto: zondag 26 november 24.00 uur
  • door het webteam zullen de drie leukste en origineelste teamfoto’s genomineerd worden
  • vanaf woensdag 29 november tot en met dinsdag 12 december kan er via de website gestemd worden
  • bekendmaking ‘teamfoto van het jaar’ zal gebeuren op de ledenvergadering op donderdag 14 december

Ook als je al een teamfoto hebt staan op de website – misschien eentje die een beetje standaard is – grijp je kans en maak die foto dit weekend nog. Stuur je inzending uiterlijk zondagavond 26 november naar web@vvzaanstad.nl

(bericht vv zaanstad: webteam)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU