sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Jongens A plaatsen zich voor finale NOJK

Gisteren werden de halve finales van het NOJK gespeeld. En de jongens A hebben in Borne glansrijk de finale gehaald! Dat betekent dat zij op zaterdag 30 maart in onze eigen thuishal, Topsportcentrum De Koog, de finale zullen spelen. 

Niet alleen Jongens-A speelde gisteren. Ook Jongens-D en de Meisjes-C hadden zich in januari knap geplaatst voor de halve finales. Zij haalden de finales helaas niet, maar mogen trots zijn op hun prestatie. 

Meer lezen over het NOJK kun je op (hier vind je zeker altijd de meest up-to-date informatie)
www.nevobo.nl/wedstrijdsport/zaalvolleybal/nojk-en-ngjk/

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU