head1

Jongens-A krijgen sportpenning op Zaans Sportgala

Op maandag 10 februari ontvingen de spelers van Jongens-A uit handen van wethouder Gerard Slegers de sportpenning en een certificaat van de Gemeente Zaanstad. Het team werd in maart 2019 Nederlands Kampioen bij de A-jeugd op het NOJK.

Op de foto zien we van links naar rechts Leon Luini, Kian Macnack, Yannick Bak, Daan Woudenberg, wethouder Gerard Slegers, Tieme de Jong, Mats van der Kwaak en Job Labrie. Jesper van Muiden kon er helaas niet bij zijn. Spelers en natuurlijk ook de coaches van het team, Sandor Rieuwers en Marc Donker: van harte gefeliciteerd!

(bericht: vv zaanstad)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU