sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

In gesprek met het bestuur: jouw mening telt!

Nu we elkaar na lange tijd eindelijk weer ‘gewoon’ kunnen spreken lijkt het ons een goed idee om een delegatie vanuit het bestuur in gesprek te laten gaan met de seniorenteams. Dan kunnen we kijken wat er binnen de vereniging leeft, welke wensen en ideeën er zijn, en kunnen we ook vanuit het bestuur vertellen welke ontwikkelingen er spelen en jullie mening over een aantal zaken vragen.

Om dat zo efficiënt mogelijk te doen, denken we dat een half uurtje voor of na de training denken de beste optie is. Wij zullen de teams afzonderlijk benaderen om een dag en tijdstip af te spreken.

Namens het bestuur,

Bert Sombroek

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU