sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Hoor wie blokt daar kinderen

Twee dagen geleden, Met Sint Maarten langs de deuren. En dan is het weer zaterdag, Wat staat er te gebeuren? De Sint komt weer aan, Nee niet Maarten, die andere. Wat zal er nu weer misgaan, Dat zal ook nooit veranderen. Wat mij benieuwen zal, Wat treffen we aan in de sporthal? De tegenstanders zijn weer aan de jonge kant, En ook al is de Sint weer in het land, Ze lijken niet geïnteresseerd, Dat de oude man weer is aangemeerd. Dus beginnen we onze wedstrijd, Om kwart over drie, netjes op tijd. Wat valt er te zeggen over de eerste set? Het spel was gedecideerd, maar zonder veel pret. Timo stond deze wedstrijd lekker te verdelen, En kon eindelijk het midden aanspelen. Dat liep zowaar, Er werd gescoord. Het was werkelijk ongehoord. De tweede set liep als een trein, Daar had je echt bij moeten zijn. In set drie haalt ZVH bijna dubbel zoveel punten. Kun je nagaan hoe we in set twee hebben staan stunten. In set vier stelden we echter orde op zaken, En wisten we de ballen weer beter te raken. Niet alles ging goed deze wedstrijd, Maar ach, we stonden er weer op tijd. En nu staan we dus netjes op plek drie, En het enige wat er nog te zeggen valt is: zie Ginds komt de stoomboot.. De aankomende wedstrijden worden een stuk pittiger. Met als eerste horde de nummer één: shot

 
Oh, en anders dan de titel doet vermoeden werd er niet belachelijk goed geblokkeerd.
 
Foto’s: Gilbert Bronkhorst
Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU