head1

Een dynamische training bij de Zaanstad-mini’s

Afgelopen woensdag werden de Zaanstad-mini’s op hun training verrast met een bijzondere training. Remko Kenter (trainer bij Sliedrecht Sport en enthousiaste promotor van meer dynamische trainingsvormen bij de jeugd) was uitgenodigd om een training aan de Zaanstad-mini’s te geven.
Zijn stelling is dat de jongste jeugd vooral veel moet bewegen en dat je de training zo moet maken dat de training uitdagend is en je de jeugd boeit. Bij Sliedrecht hebben ze door die aanpak nu 160 CMV-leden en Remko Kenter geeft regelmatig in het land deze trainingen.
In hoog tempo liet hij de Zaanstad-mini’s een aantal zeer gevarieerde oefeningen doen.
Dat deden ze met veel inzet en plezier. Van de jongste tot de oudste mini’s kon ieder op zijn of haar eigen niveau mee doen. Laat dit enthousiasme overspringen naar andere kinderen, want Zaanstad zijn we met zijn allen!

Andre Triep

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU