sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Een bijzondere wederopstanding bij Zaanstad dames 1

Afgelopen donderdag tijdens de training van dames 1 raakte Anouk Meijering ernstig geblesseerd aan haar enkel. Er werd snel ijs voor de blessure gehaald en de training lag een tijdje stil. Na afloop van de training strompelde Anouk op 2 krukken de zaal uit. Zaterdagochtend zag ik Anouk de Breedtesporthal binnenkomen nog leunend op een stok. Later in de middag zag ik haar bij dames 1 op de bank zitten en tot mijn verrassing zelfs invallen in het tweede deel van de wedstrijd tegen VCN 2, een team met ervaren speelsters als Eva Geurts en Sandra Binnendijk. Ons dames 1 had het moeilijk, kwam steeds net tekort in de eerste 3 sets (20-25, 22-25, 22-25) en startte met een grote achterstand in de vierde set. Anouk mocht invallen, maar kon niet meer het verschil maken. Ook de vierde set ging naar VCN 2.

Andre Triep

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU