sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Coronaregels in de sporthal

Yes! We mogen weer volleyballen! Vanavond en morgen is de Zaanstaddag en volgende week begint voor de meeste teams de competitie met een thuisspeelweekend. Hoewel er behoorlijk wat versoepelingen zijn doorgevoerd met betrekking tot de coronamaatregelen, zijn er nog steeds een paar regels waar we ons aan moeten houden.

  • De regel is nog steeds dat iedereen 1,5 meter afstand houdt (uitgezonderd kinderen t/m 17 jaar). Voor tijdens het sporten is een uitzondering gemaakt: in de sport en spelsituaties waar dit niet mogelijk mag de 1,5 meter afstand tijdelijk losgelaten worden.
  • Blijf thuis bij klachten die passen bij het coronavirus. Ontstaan de klachten tijdens het volleyballen? Ga dan direct naar huis en maak een testafspraak. 
  • Er is weer publiek welkom bij wedstrijden. Houd echter wel 1,5 meter afstand, dus ook op de tribunes.
  • De kantine is weer geopend, maar ook hier geldt: houd 1,5 meter afstand. De kantine is geopend tot 00.00 uur. 

Veel volleybalplezier!

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU