We hebben je hulp nodig! Op ieder moment dat er wedstrijden gespeeld worden is de aanwezigheid van een corona-coördinator verplicht. En daarom zijn we op zoek naar mensen die deze taak willen vervullen op (delen van) wedstrijddagen.  

Als corona-coördinator ben je vooral een aanspreekpunt voor vragen van leden, scheidsrechters en het sportbedrijf. Daarnaast ontvang je het publiek bij binnenkomst bij de wedstrijden van Dames 1 en Heren 1 en houd je in de gaten of publiek goed door kan lopen. En als je corona-coördinator bent, heb je altijd een plekje in het publiek, ook bij wedstrijden waar ander publiek nog niet welkom is!  

Zonder corona-coördinatoren kunnen er geen wedstrijden gespeeld worden, dus we kunnen iedereen zijn of haar hulp goed gebruiken! En…voordeel is dus dat je gelijk naar jouw favoriete wedstrijden kan kijken.

Meld je aan via corona@vvzaanstad.nl.