head1

Contactpersonen

Bestuur:

Voorzitter: Bert Sombroek voorzitter@vvzaanstad.nl
Penningmeester: Kees de Haan c.haan94@upcmail.nl
Secretariaat: Sandra Smit info@vvzaanstad.nl
Bestuurslid en technische zaken: Martin Kaaijk m.kaaijk@xs4all.nl 
Bestuurslid en facilitaire zaken: Frank Lemstra f.lemstra61@gmail.com
Bestuurslid en kantine exploitatie: Wim van der Weide zaanstad@wimvanderweide.nl

Communicatie-adviseur: Eric Visch eric@toewan.nl
Ledenadministratie: Tineke Dekker ledenadmin@vvzaanstad.nl
Wedstrijdsecretariaat: Barry Sombroek barrysombroek@gmail.com

Technische Commissie Senioren:

email: tc@vvzaanstad.nl

Contactpersoon dames 1, 2 en 3: Romy Sanches en Lisa Hegemeijer
Contactpersoon dames 4 t/m 7: Faith Oorthuizen en Michelle Vermeer
Contactpersoon dames 6 en 7: Karin Dekker-Krikke
Contactpersoon heren 2 t/m 7: Vacatures
Aanspreekpunt heren: Sem Niekus
TC leden algemeen: Merel Krijgsman en Klara Dvorakova

Jeugdcommissie:

email: jeugd@vvzaanstad.nl

Voorzitter:
Secretariaat:
Wedstrijdsecretariaat: Jan de Haas (Jandehaas49@gmail.com)
Coördinator A-jeugd: Teoman Yilderim
Coördinator B-jeugd: Helen Kaptein
Coördinator C-jeugd: Masja Roovers / Edwin van Rijnsoever
Coördinator CMV-jeugd: Edwin van Rijnsoever/Linda van der Sluis
JC-lid: Ferdy Wever
Coördinator Trainers: Marc Donker

Vertrouwenspersonen:

Jirrin Schut (Dames 1): jirrinschut@gmail.com
Jos Blakenburg (Heren 5):  j.blakenburg@wxs.nl

Zitvolleybal

email: zitvolleybal@vvzaanstad.nl

Contactpersoon: Angelique Kreulen

Website

Stuur je bijdrage naar het webteam: web@vvzaanstad.nl

Wim van der Weide
Tjitske Lemstra
Sandra Smit
Eric Visch 

Barcommissie

Email: barcommissie.vvzaanstad@gmail.com

Voorzitter:
Marloes Woudt 
Jan van Dijkhuizen
Erwin Huinen 
Rueben Schoones 
Tjitske Lemstra
Nynke Lemstra
Petra Lemstra 

Feestcommissie

Daniel Hoonhout
Kjeld Broekema
Romy Sanches
Amber Kaptein
Rueben Schoones

© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU