head1

Contactpersonen

Bestuur:

Voorzitter: Bert Sombroek voorzitter@vvzaanstad.nl
Penningmeester: Kees de Haan c.haan94@upcmail.nl
Secretariaat: Sandra Smit info@vvzaanstad.nl
Bestuurslid technische zaken: Martin Kaaijk m.kaaijk@xs4all.nl 
Bestuurslid facilitaire zaken: Frank Lemstra f.lemstra61@gmail.com
Bestuurslid communicatie en horeca: Wim van der Weide zaanstad@wimvanderweide.nl

Communicatie-adviseur: Eric Visch eric@toewan.nl
Ledenadministratie: Tineke Dekker ledenadmin@vvzaanstad.nl
Wedstrijdsecretariaat: Barry Sombroek barrysombroek@gmail.com

Technische Commissie Senioren:

email: tc@vvzaanstad.nl

Contactpersoon dames 1, 2 en 3: Romy Sanches en Lisa Hagemeijer
Contactpersoon dames 4 t/m 7: Faith Oorthuizen en Michelle Vermeer 
Contactpersoon heren 2 t/m 7: Vacatures
Aanspreekpunt heren: Sem Niekus
TC leden algemeen: Merel Krijgsman en Klara Dvorakova

Jeugdcommissie:

email: jeugd@vvzaanstad.nl

Voorzitter:  Helen Kaptein
Wedstrijdsecretariaat: Ronald Lindner
Coördinator A-jeugd MA1 en MA2 : Helen Kaptein
Coördinator A-jeugd JA1: Teoman Yildiran
Coördinator B-jeugd MB1 en MB2: Masja Roovers
Coördinator B-jeugd MB3 en MB4: Mark Band
Coördinator C-jeugd MC1 en MC2: Marjon de Wolf
Coördinator C-jeugd JC1: Teoman Yildiran
Coördinator CMV-jeugd: Marjolein Spijker

Vertrouwenspersonen:

 

 

 

 

 


Inge Oudejans (Dames 1):  ingeoudejans@hotmail.com
Jos Blakenburg (Heren 5):  j.blakenburg@wxs.nl

Zitvolleybal

email: zitvolleybal@vvzaanstad.nl

Contactpersoon: Angelique Kreulen

Website

Stuur je bijdrage naar het webteam: web@vvzaanstad.nl

Wim van der Weide
Tjitske Lemstra
Sandra Smit
Eric Visch 

Barcommissie

Email: barcommissie.vvzaanstad@gmail.com

Voorzitter:
Marloes Woudt 
Jan van Dijkhuizen
Erwin Huinen 
Rueben Schoones 
Tjitske Lemstra
Nynke Lemstra
Petra Lemstra 

Feestcommissie

Daniel Hoonhout
Kjeld Broekema
Romy Sanches
Amber Kaptein
Rueben Schoones

© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU