head1

Concept teamindeling senioren 2019-2020

De senioren-TC heeft weer heel hard gewerkt om de teamindeling te maken. Via de onderstaande link is de conceptindeling van de dames- en de herenteams dd 24 mei te downloaden Naar aanleiding van opzeggingen of nieuwe aanmeldingen zal dit concept aangepast worden naar een definitieve teamindeling voor het seizoen 2019/2020. Deze zal uiterlijk voor aanvang van de competitie bekend worden gemaakt. Voor vragen of opmerkingen over deze conceptindeling kan contact opgenomen worden met de TC van VV Zaanstad via tc@vvzaanstad.nl

concept teamindeling (update 24 mei 2019) (pdf)

(bericht: TC vv zaanstad)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU