sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Concept teamindeling senioren 2022-2023

De technische commissie heeft weer hard gewerkt om de teamindeling voor volgend seizoen te maken. Via onderstaande link is de conceptindeling van de senioren-teams te downloaden. Naar aanleiding van opzeggingen of nieuwe aanmeldingen zal dit concept aangepast worden naar een definitieve teamindeling voor het seizoen 2022-2023. Deze wordt uiterlijk voor aanvang van de competitie bekend gemaakt. Voor vragen of opmerkingen over deze conceptindeling kan contact opgenomen worden met de TC via tc@vvzaanstad.nl

Concept Teamindeling Senioren 2022 2023 (versie 23 Mei 2022)

(bericht: TC – VV Zaanstad)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU