sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Concept teamindeling ABC-jeugd 2022-2023

De jeugdcommissie heeft weer heel hard gewerkt om de teamindeling voor volgend seizoen te maken. Via onderstaande link is de conceptindeling van de ABC-jeugd (versie 23 mei) te downloaden. De indeling voor de CMV-jeugd volgt later.

Naar aanleiding van opzeggingen of nieuwe aanmeldingen zal dit concept aangepast worden naar een definitieve teamindeling voor het seizoen 2022-2023. Deze zal uiterlijk voor aanvang van de competitie bekend worden gemaakt. Voor vragen of opmerkingen over deze conceptindeling kan contact opgenomen worden met de Jeugdcommissie van VV Zaanstad via jeugd@vvzaanstad.nl

Concept Teamindeling Jeugd 2022 2023 (versie 23 Mei 2022)

(bericht: JTC – VV Zaanstad)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU