sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Bente over ‘fair play’

Bente van der Peet – speelster uit dames 1 – is een echte teamplayer en is daarom vaak bezig met het oppeppen van haar team. Een sportief publiek kan haar daarbij helpen: ‘Als publiek juist op de mindere momenten in de wedstrijd positief aanwezig blijft, geeft dat veel steun!’ Haar definitie van een sportief publiek? ‘Gefocust op wedstrijd, positief, enthousiast, klappend en geluid makend, kortom een sportief publiek brengt sfeer in sporthal!’

Verder geeft het ontzettend veel steun als publiek zichtbaar geniet. Bente heeft goede herinneringen aan het kampioensjaar in de 2e divisie waarin het publiek vaak een belangrijke rol speelde. ‘Het Zaanse publiek staat niet bekend om zijn uitbundigheid, maar dat jaar werd het publiek steeds een hechter collectief. In belangrijke wedstrijden, zoals tegen US, waren de aanmoedigingen van publiek echt doorslaggevend.’ 

Haar boodschap voor het Zaanse publiek? ‘Kom lekker vaak kijken bij de thuiswedstrijden in de Koog, wees aanwezig tijdens de wedstrijd met positieve geluiden, laat beslissingen van de scheidsrechter voor wat ze zijn en klets na de wedstrijd na over de wedstrijd met de speelsters.’ Bente maakt graag even tijd, helemaal om samen na te genieten van de mooie punten.

Tot slot: “Ik vind het echt geweldig dat we een aantal trouwe fans hebben die ons achterna reizen naar de uitwedstrijden. Ook al zijn het soms maar een paar bekenden gezichten, het geeft extra energie en in mindere fases van zo’n wedstrijd in een verre sporthal geeft het zeker een oppepper!”.

#zaanstad2020 #ZaanstadZijnWeMetZnAllen

(bericht: vv zaanstad; foto: eric visch)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU