head1

Barschema tweede helft seizoen bekend

Hoi allemaal,

Allereerst wensen wij iedereen een gelukkig en gezond 2019.

Onze excuses dat het barschema pas zo laat gestuurd word dit is mede omdat sommige wedstrijddagen nog niet bekend waren en dan word het moeilijk inplannen voor ons.

Over een week beginnen de wedstrijden weer van de tweede helft van het seizoen en daarvoor hebben we natuurlijk bardiensten nodig. In het schema kan je vinden wanneer je bent ingeroosterd en met hoeveel personen je bent ingeroosterd. Mocht jij of jouw team de bardienst niet kunnen draaien, dan kun je de dienst afkopen voor 25 euro per persoon die nodig is. Wij willen dit wel uiterlijk 2 weken van te voren weten ivm nieuwe mensen vinden die de bardienst willen draaien. Je kunt dit laten weten door te mailen naar barcommissie.vvzaanstad@gmail.com

Het barschema is hier te vinden: Barschema 2e helft seizoen 2018-2019 

Wij willen jullie alvast bij voorbaat danken voor alle hulp die jullie ons geven, want zonder jullie hulp zouden we geen barbezetting hebben!

Veel liefs,

de barcommissie

 

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU