sponsorkliks (post)

sponsorkliks (mob)

Avondlockdown: geen volleybal na 17.00 uur

Afgelopen vrijdagavond zijn er weer nieuwe coronamaatregelen aangekondigd. Vanaf zondag 28 november geldt er een ‘avondlockdown’. Dit betekent o.a. dat er vanaf 17.00 uur tot 5.00 uur niet gevolleybald mag worden in de Topdivisie en lager. Voor VV Zaanstad betekent dit dat er geen trainingen meer mogelijk zijn. Deze maatregel duurt in ieder geval tot en met 18 december. 
 
Ook wedstrijden na 17.00 uur mogen niet gespeeld worden. De Nevobo denkt na over de gevolgen voor de competities. Hierover wordt deze week meer bekendgemaakt. 
 
We houden de ontwikkelingen uiteraard weer in de gaten en houden jullie op de hoogte via de site en facebook. 
 
Bestuur VV Zaanstad
Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU