Nieuws

Zaanstad kamp 2024

Geplaatst door
Kim Woudenberg
Geschreven op
2 juni 2024

Disney! Vorig weekend stond het Zaanstad kamp geheel in teken van prinsessen, prinsen, tekenfiguren en alles wat daarbij komt kijken. Op vrijdag maakte iedereen zijn/haar entree volledig in teken van het Disney-thema. En wat een mooie outfits hebben wij voorbij zien komen! Het weekend was verder weer gevuld met vele leuke activiteiten, zoals een Disney quiz, het jaarlijks terugkerende fotospel, BBQ, levend bingo, natuurlijk een ochtend volleyballen en een zeskamp die voor vele eindigde in de sloot van de scouting!

Van het weekend zijn veel leuke foto’s gemaakt, die ook op de jeugd facebook pagina zijn geplaatst.

Namens alle begeleiders willen wij iedereen weer bedanken voor een onvergetelijk kamp vol gezelligheid en wij kijken alweer uit naar volgend jaar!

Tot na de zomervakantie in de sporthal!

Terug naar het nieuwsoverzicht