Nieuws

Volleybalspeeltuin in pietenstijl

Geplaatst door
Sandra Smit
Geschreven op
3 december 2023

Zaterdag 3 december stond de Volleybalspeeltuin in het teken van pietengym. De kinderen mochten verkleed meedoen en zagen er prachtig uit. Sinterklaas was die nacht langs geweest in de sporthal en had een zak verstopt met cadeautjes. Sint schreef: ‘Jullie zijn niet alleen heel lief, maar ook heel erg sportief!’ De kinderen hebben hard hun best gedaan om cadeautjes in de schoorsteen te gooien. Ook legden ze een echt pietenparcours af. Aan het einde moesten ze proberen cadeautjes van elkaar te pakken, maar uiteraard ging iedereen met een cadeautje naar huis. Het was na deze les duidelijk dat het hele sportieve volleybalpietjes zijn. De volgende speeltuin is zaterdag 16-12, hopelijk tot dan!

Terug naar het nieuwsoverzicht