Nieuws

Paas toernooi XZ2

Geplaatst door
Wim van der Weide
Geschreven op
2 april 2024

Paas zaterdag speelden we ons 3e toernooi van dit jaar. In Mill. We waren ruim op tijd voor een bakje koffie vooraf, maar dat mocht niet baten in de wedstrijd tegen FDS. Die wedstrijd hebben we zo snel mogelijk uit ons geheugen gewist.
Dat is goed gelukt want de 2e wedstrijd tegen Tilburg ging een stuk beter. De 2e set wisten we zowaar te winnen door hard te werken. Wel 1-2 verloren, maar toch een puntje gepakt.
Na de pauze nog een partij tegen netwerk. Ook nu begonnen we in goede vorm zodat we de eerste set binnen wisten te halen. Daar bleef het in deze wedstrijd weer bij.
Met maar 1 man en 5 dames in het veld missen we wel wat aanvalskracht. Zonder onze ster speler hebben we toch weer 2 puntjes weten te sprokkelen, en staan we niet als laatste. Daar mogen we best tevreden mee zijn.
Als de nazit mee zou tellen zouden veel hoger op de ranglijst staan.

Toos

Terug naar het nieuwsoverzicht