Nieuws

Merkala Zaanstad heren 1 oefent thuis tegen VCN op zaterdag 26 augustus

Geplaatst door
Sandra Smit
Geschreven op
24 augustus 2023

Na 2 weken trainen in Zaanlands West gaat Merkala Zaanstad heren 1 de eerste oefenwedstrijd spelen. Die start op zaterdag 26 augustus om 18:00u in sporthal Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2 in Zaandam. Tegenstander is het eerste herenteam van VCN, dat afgelopen jaren in de eredivisie speelde. Vanwege de verhoogde licentie-eisen voor de eredivisie (o.a. een verhoging van het budget voor het team met €50.000) moest VCN de stap terugdoen naar de Topdivisie. Onder leiding van trainer Kasper Langendoen, die afgelopen seizoen VIVES naar de 3e plaats in onze Topdivisie-poule leidde mogen we nog steeds een sterk VCN verwachten.

De Zaanstad-mannen zag ik afgelopen maandag hard werken aan de blokverdediging. Dat was ook hard nodig, omdat uit mijn cijfers over afgelopen seizoen bleek dat ons team qua blokpunten meestal onderdeed voor de tegenstanders. De selectie van 13 man is zaterdag niet helemaal compleet, maar heeft er zin in om een sterke pot te spelen. Ze hoopt dan ook dat er veel publiek komt kijken. En de kantine is open! Er is ruime parkeergelegenheid bij de zaal in de Nieuwendamstraat, waar Zaanstad heren 1 ook in de eredivisie-periode voor alle teams een lastige tegenstander was. Succes mannen!

Andre Triep

Terug naar het nieuwsoverzicht