Nieuws

Merkala nu ook shirtsponsor van zitvolleybal team1

Geplaatst door
Wim van der Weide
Geschreven op
6 februari 2023

Het in de eredivisie uitkomende zitvolleybalteam van vvZaanstad heeft sinds kort Merkala als shirtsponsor.

Een tip: regel voor jouw team ook een shirtsponsor. Dat heeft 2 voordelen: je krijgt gratis een mooi nieuw shirt en de club ontvangt daarna nog 2 jaar een kleine financiƫle bijdrage. En voor een bedrijf zijn dit kosten die 100% aftrekbaar zijn. Meer weten? Mail naar Bert Sombroek: a.sombroek5@upcmail.nl

De wedstrijd van afgelopen zaterdag in het verre Belfeld ging naar verwachting met 4-0 verloren.
Geen schande tegen het team dat al vele jaren achtereen landskampioen is en dit seizoen nog geen set verloren heeft. In het team van Holyoke spelen 4 spelers van het nationale team en ook nog de sterspeler van het Duitse nationale team. Met zijn lengte van 2.15m slaat hij zittend nog over ons langste blok binnen de 3 meter. Aanstaande zaterdag gaan we in Sneek tegen de nummer 2 proberen een paar sets te winnen. Op 18 februari spelen we weer eens thuis, om 17.15 uur en dan weer tegen V.a.s. F.D.S. uit Sneek.

Foto: Gilbert Bronkhorst

Terug naar het nieuwsoverzicht