Nieuws

Meisjes A-selectie speelt zaterdag 17 februari halve finale NOJK in Zevenhuizen

Geplaatst door
Kim Woudenberg
Geschreven op
16 februari 2024

Zaterdag 17 februari speelt de Zaanstad meisjes A-selectie de halve finale in sporthal Swanla in Zevenhuizen. Dat is een roemruchte zaal in het topvolleybal, waar in het verleden en ook nu eredivisiewedstrijden werden gespeeld.

Op zaterdag 6 januari speelden de 8 meiden van de meisjes A-selectie de voorronde in sporthal de Paperclip in Vleuten. Ze speelden die dag 4 wedstrijden en startten met een super spannende wedstrijd van de ploeg die daar de thuishal heeft: Limes Volleybal: 26-24,29-31 (1-1) en daarna speelden ze ook 1-1 tegen Taurus (21-25,25-21), wonnen met 2-0 van Simokos (25-20,25-16) en wonnen ook met 2-0 van VVHarderwijk (25-22,25-20). En daarmee plaatsten ze zich samen met thuisclub Limes voor deze halve finale in Zevenhuizen.

En welke speelsters waren daarbij? Dat waren

1.Laura Warmendam (aanvoerster)

4.Anouk de Goeij

8.Nikkie Spijker

9.Lois Keasberry

11.Danique Bakker

24.Bloesem Boonen

  1. Lois de Jong
  2. Lieke Meijering (libero)

En ze werden gecoacht door Frank de Goeij

En zaterdag a.s. zullen ze stevig aan de bak moeten. Nu krijgen ze 4 sterke tegenstanders

9.45u   Leython uit Leiderdorp

11.00u VCSpaarnestad uit Haarlem

13.00u Volley2B uit Bergschenhoek

14.00u Sliedrecht Sport uit Sliedrecht.

De gewone competitie ligt die zaterdag stil. Dus als u zin heeft is er alle reden om deze meiden te ondersteunen. Het adres van de sporthal: Burgemeester Klinkhamerweg 86, Zevenhuizen. En ik weet natuurlijk dat de Jongens A-selectie tegelijkertijd de halve finale van het NOJK in Amersfoort speelt. Daarover later meer.

Andre Triep

 

Foto: Gilbert Bronkhorst

Terug naar het nieuwsoverzicht