Nieuws

Kerst bij vv Zaanstad

Geplaatst door
Wim van der Weide
Geschreven op
25 december 2023

Op de woensdag traint Wouter maar liefst 3 trainingsgroepen en allen moesten er aan geloven: de Kersttraining. Outfits werden van stal gehaald en sommigen moesten zich mentaal voorbereiden op de kerststep.

Als eerst het CMV. Zij begonnen fanatiek met hun kerststep. Hierna waren er allemaal spellen uitgezet en mochten zij zelf kiezen welke zij gingen doen.

Hierna volgde de JA1. Ook de MA2, MA3 en de alleen trainenden groep deden hierbij mee aan de kerststep, waardoor het lekker gezellig was! Na de warming-up allemaal spelletjes met een algemeen klassement, waarbij Fleurine als eerste eindigde.

Toen bij dames 3 hetzelfde recept. Als eerste kon Masja stralen tijdens de kerststep en opnieuw won Fleurine de spelletjestraining. Daarna genoten ze nog van een hapje en een drankje en heeft Romy nog even fanatiek gedaan tijdens “who is the man”.

Fijne feestdagen namens de bovengenoemde teams!

Terug naar het nieuwsoverzicht