Nieuws

Jongens B1 overtuigend kampioen

Geplaatst door
Kim Woudenberg
Geschreven op
12 december 2023

Afgelopen zaterdag ( 9 december) won Jongens B1 met ruime cijfers van Jonas B1 en werden daarmee kampioen in de 2eklasse. Ze verloren slechts 5 sets en die verloren ze tegen de 2 jongens B-teams van Albatros. Ze kunnen daardoor na de kerstvakantie een stapje hoger spelen en hopelijk meer tegenstand krijgen in de 1e klasse. Voor nu rest nog de wedstrijd op zaterdag 16 december om 15.00u tegen Clamdijcke in sporthal Trias in Krommenie.

Dit kampioenschap is een felicitatie waard boys. Jesse van Mazijk, Mika Hendriksen, Lennart van Bokhoven, Miles Lindstrom, Frank van Delft en Stijn Denijs ken ik al een aantal jaren. Voor mij zijn nieuw: Gabriel Kaindl, Sven Landstra, Lucas ten Brinke en Dario Ferdinandus. Ook een felicitatie voor de staf: Robbert van den Broek en Simon.

Succes tegen Clamdijcke en na de Kerstperiode een mooie tweede helft en meer tegenstand!

 

Tekst: Andre Triep

Foto: Ronald Hoogendoorn, Volleybalkrant.nl

Terug naar het nieuwsoverzicht